Kuvars360media.com

Medyada 20 yıldan fazla deneyim.

Adres

Merkez Mahallesi, Seçkin Sokak, Dap Vadisi Z Ofis, No 94  Kağıthane – Istanbul

Telefon

 (212) 2534486

 

İletişim

Adserver

Çok yönlü yeni nesil reklam server’ı Adnuntius. Yayıncı, ajans, reklamveren ve e-ticaret siteleri için akılcı çözüm ortağıdır.

CLICKFLIP

Interaktif ve Etkileşim Video Kreatif Çözümler CLICKFLIP. Videolarınızı kişiselleştirerek etkileşimi yüksek hale getirmeniz için self service stüdyo ortamını size sunmaktadır.

ADBLOCKING ÇÖZÜMLEME

Contentpass sektördeki uzun yıllar deneyimi sonucunda yayıncıların kaybını kompanse edecek ve kullanıcıyı da rahat ettirecek bir çözüm ile sektörde yer almaktadır.

DCT_Digital Convergence Technology

Kampanya Yönetimi, Ordino girişinden-Faturalamaya,  Kampnaya trafik ve kalite optimizasyonu, Programmatik Kazanc Yönetimi, Adserver Geçiş Operasyonu, Rich Media Geliştirme

D’Cafe

OTT Çözümler, Video Management Systemler, AD operation yönetimleri ile ağırlıklı yayıncı olmak üzere reklam verene interaktif ve sosyal medya çözümleri için destek vermektedir. 

Applisicale

Internet teknolojileri ve Backend çözümler ve cloud computing geliştirmeler üzerine çalışan bu teknoloji gurubu ile geliştirmelerinizi zamanında sorun yaşamadan uluslararası düzeyde yapabilirsiniz.

Affinity- VEVE- One Dash.ai- mCanvas

Yepyeni reklam teknolojileri yeni gelir kaynakları yaratan Affinity gurub içinde farklı mobil ve internet sitelerinizin gelir optimizasyonu ve kullanıcıya hızlı hizmet vermek amaçlı yeni nesil teknik çözümlere ulaşabilirsiniz.

Kuvars Yayıncılık